يادش بخير.قديماكه بوتون ميكردم چقدخوشبوبوديدچقدراب ميدادم وتميزتون ميكردم اخه هرچي برامن بودبايدهميشه سرزنده وقويترميبود ازگلاي علي بيشتروپربارتربودين هميشه وعلي همش ميپرسيدچطوريه هرسال گلاي توبهترميشن .چقدحس زندگي بودكناررشدوشكفتن شما. امروزوباورم نميشه امشب رو.من همه شماروازسرناچاري ترك كردم بالباس سفيدخيسي اومدم به شهري دور،شهري باادم هاي جديد،باهوايي متفاوت ،اومدم .اومدم وتلاشموصدهابرابركردم اون حساسيتي كه روشماداشتم صدهابرابرش اوردم توخونه م.خونه جديدم.خونه ي من وبختم.تلاش تلاش تلاش تلاش وهمچنان تلاش.تنهابودم ولي تلاش كردم پابه پاي اين زندگي تلاش كردم كه بره جلو.كه يروزي اتفاقي بشنوم كه اگه زن عمونبودخدايي عموهنوزم چيزي نداشت.براي تك تك هدفاي اين زندگي ازهدفاي خودم گذاشتم دلم شكسته بودولي چيزيوتواين خونه نشكستم گريه ميكردم اماصدام فقط ديوارواذيت كرد.امروزنه بالاس اين زندگي نه پايين.جاي خودش قرارداره.جايي ب اندازه تلاش من وبختم. امشب وقتي اولين چكوتوگوشت زدم واولين باردستت رومن بلندشد گريه م نگرفت نشكستم نميدونم شايدم من ديه نميبينم .ازكي خودمونميبينم اولين باربعداينهمه سال نميدونم خوبه بده تلنگره شروعه ي راهه ياچي.سبك شدم وقتي دام ويه گوشه ازكشيده هام بهت گفتم سرت پايين بود.من حاصل درداييم كه توبمن كشوندي وچه ساكت شدي .هعيهعي هعي به اشتباهاتم واشتباهاتت.خوشحالم كه بدترين اولين باراتفاق افتاد خوشحالم يادت افتاد كجاموندم كجاموندي واسم.كجامردي واسم. .اولين مردي ك دست روم بلندكردامامن چراخوشحالم چون غيرازسلام وعليك حرف ديكري زديم؟ياچون اولين بارتوعمرم نترسيدم؟ياچون فهميدي من همون دخترپرازاحساسم كه مراقب گلاي باغچه بودوتوازش يه زن داغون ساختي؟خوشحالم زدم توگوشت؟خوشحالم كه مثل سالهاي قبل خانوم نبودم ومث ي زن دعوايي همه چيوبه روت اوردم؟نميدونم چراناراحت نيستم .شايدسبكم ،انقدرسبك كه براهميشه تنهات بزارم انقدسبك كه براهميشه توزندگي دخترم مث كوه ي زخمي پشتش باشم انقدسبك كه بدونن من خودمويادم نرفته ارزوهامو كه فداي داشتن هاي تو توزندگي كردم.مطمينم امشب يادت ميمونه يادت ميمونه من سوين بودم .سوين يادش بخير
ســـــــــ ــــــ ـــــــــویــــــــــ ــــــ ــــــن كه ,اولين ,زندگي ,ي ,كردم ,يادت ,تلاش تلاش ,اين زندگي ,يادت ميمونه ,هعي هعي ,تلاش كردممنبع

......هععي

پژمردگي

دردودل

عنوان قصه ام ؟!!!شايدهمان عشقي ازسرزمين مريخ

پايان شب..

به ياددوستي هاي بي پايان(گويا-نيمار)

ميشه اين سالهاتموم شه؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

مارکت سنتر ایرانیان تجهیزات مدرن تصفیه خانه های آب و فاضلاب هر چی که بخوای HAXER لپ تاب - پی سی مرکز اپیلاسیون موهای زائد بدن خرید بهترین سرامیک بر https://www.miaadtime.com دانلود آهنگ های غمگین ،احساسی و عاشقانه دوستان